logo Fargesia-firma ogrodnicza z mazowsza

kompleksowe usługi ogrodnicze

Referencje

Nie ma dla mnie lepszej rekomendacji niż opinie zadowolonych z mojej pracy klientów. Poniżej zamieszczam otrzymane referencje (nie redagowane przeze mnie, napisane w całości przez klientów):

Od dłuższego czasu rozmawiałem z wieloma firmami, które profesjonalnie instalują podlewanie ogrodowe. Po konsultacjach wybrałem najbardziej niezawodny system powszechnie instalowany w USA i Europie- Rain Bird.
 Moja działka ma bardzo nie regularne, asymetryczne kształty, więc wiedziałem, że dobre funkcjonowanie systemu zależy już tylko od profesjonalnej instalacji, tzn. aby wszystkie miejsca były pokryte i aby spryskiwacze nie podlewały domu.
Po długich konsultacjach szczęśliwie trafiłem na firmę FARGESIA z Józefowa prowadzoną przez bardzo kompetentną i doświadczoną osobę Pana Szymona Hosera, który zapewnił mnie, że wszystko będzie działało idealnie.
Po miesiącu z przyjemnością mogę powiedzieć, że firma Pana Szymona wykonała instalacje perfekcyjnie, dopracowując każdy detal i wszystko funkcjonuje idealnie. Warto zlecić firmie FARGESIA nie tylko instalacje automatycznego podlewania, lecz również wszystkie inne prace ogrodnicze, bo właściciel firmy jest nie tylko kompetentny, lecz również bardzo przewidywalny w prowadzonych działaniach.
Są to autentyczne referencje i podaję do siebie telefon jeżeli byłyby jakieś dodatkowe pytania, czy chęć zobaczenia jak funkcjonuje system zainstalowany przez firmę FARGESIA. Dodatkowo, ceny są bardzo konkurencyjne, więc polecam tą firmę.

  Artur Świerczewski tel. 601 20 18 81

wstecz Powrót do systemy nawadniające

polecana firma
W temacie systemów nawadniających warto przeczytać jeszcze:
elementy systemu Z jakich elementów składa się system nawadniający ogród?
abc podlewania Jak działa system nawadniający?
fachowiec Dlaczego wykonanie systemu warto powierzyć fachowcom?
koszt nawadniania ile kosztuje system nawadniający?
warszawa Systemy nawadniające instalujemy w Warszawie i okolicach.
referencje Referencje-opinie klientów z 2011r
szybkie przejście do bambusówBambusy ogrodowe
Copyright © 2007-2015 FARGESIA-zakładanie ogrodów | Warszawa, mazowieckie | mapa serwisu | e-mail: info@fargesia.pl