logo Fargesia-firma ogrodnicza z mazowsza

kompleksowe usługi ogrodnicze

Firmę Fargesia założyłem wkrótce po ukończeniu studiów na kierunku architektura krajobrazu na SGGW w Warszawie. Od dziesięciu lat moja firma rozwija się i zyskuje zaufanie kolejnych klientów z Warszawy i najbliższych okolic. Atuty mojej firmy to przede wszystkim dobra znajomość profesji ogrodniczej i wysoka jakość świadczonych usług. Dużą uwagę przywiązuję też do dobrego kontaktu z inwestorem. Podczas prac w ogrodach swoich klientów prawie zawsze jestem obecny osobiście!

Zapraszam

mgr inż. Szymon Hoser

Właściciel firmy

Cechuje nas:

wiedza ogrodnicza i wysoka jakość usług podstawą sukcesu Kompetencja i doświadczenie
Odpowiednie wykształcenie i ciągłe zbieranie doświadczenia, to podstawa. Bez niezbędnej wiedzy o sztuce projektowo-ogrodowej, znajomości roślin i ich wymagań mielibyśmy trudności w utrzymaniu się na rynku jako firma świadcząca usługi ogrodnicze.
zadowolony klient to nasza dewiza Dbałość o klienta
U nas liczy się satysfakcja każdego klienta. Właśnie dlatego w naszej pracy dbamy o dobry kontakt z inwestorem. Nie chodzi nam przecież o własne zadowolenie z realizacji ogrodu, ale w pierwszej kolejności o zadowolenie klienta. Przecież to Państwo będą użytkownikami wykonanych przez nas ogrodów.
Zakładamy ogrody z pasją i zaangażowaniem Pasja w tym, co robimy
Lubimy naszą pracę i czerpiemy dużo radości nawet z prostych prac ogrodniczych. Ta radość sprawia, że mamy więcej chęci i sił do rozwoju i doskonalenia. Ogrody to nie tylko nasza specjalność, to nasza pasja.
atrakcyjna oferta na ogrody Konkurencyjność
W naszej działalności stawiamy na produkty renomowanych firm i skupiamy się na bardzo wysokiej jakości usług. Mimo to pamiętamy jednak aby zachować atrakcyjne dla klienta ceny.
szybkie przejście do bambusówBambusy ogrodowe
Copyright © 2007-2015 FARGESIA-zakładanie ogrodów | Warszawa, mazowieckie | mapa serwisu | e-mail: info@fargesia.pl