logo Fargesia-firma ogrodnicza z mazowsza

kompleksowe usługi ogrodnicze

Pielęgnacja ogrodów

Nasza firma przygotowała szeroki wachlarz usług pielęgnacji zieleni aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Cechuje nas elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta jak i ogrodu. Chętnie przedstawiamy własną wizję utrzymania zieleni wokół Państwa domu w odpowiedniej kondycji, ale niczego nie narzucamy, a więc to klient ostatecznie decyduje o częstotliwości pielęgnacji i zakresie prac w swoim ogrodzie.

Stała, okresowa pielęgnacja
Wybór takiego rozwiązania to powierzenie Państwa ogrodu w nasze ręce. Najwygodniejszym dla Państwa rozwiązaniem jest przeniesienie na nas całości zadań, włączając w to również rozplanowanie zakresu i terminów przeprowadzenia poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. W tym wariancie również po naszej stronie leży zapewnienie wszystkich potrzebnych materiałów (nawozy, środki ochrony roślin, kora dekoracyjna itd.) oraz niezbędnego sprzętu we właściwym czasie. Dzięki więdzy ogrodniczej i nieustannie zbieranemu doświadczeniu możemy przeprowadzić zabiegi takie jak cięcie, opryski czy nawożenie w najlepszym dla roślin terminie.

Pielęgnacja okazjonalna
To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią zajmować się swoim ogrodem, mają na to czas i chcą same wykonywać proste, cykliczne prace, jak np, koszenie, cięcia czy pielenie. Potrzebują jednak okazjonalnego wsparcia przy niektórych bardziej specjalistycznych lub trudniejszych do wykonania zabiegach, jak np. aeracja trawników, nawożenie, opryski, przycięcie żywopłotów, przygotowanie instalacji nawadniającej do zimy i inne.

Jednorazowa usługa
Nie musicie Państwo być naszymi stałymi klientami aby skorzystać z naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji również wtedy, gdy potrzebują Państwo interwencyjnej, jednorazowej usługi.
koszenie cięcie żywopłotów podcinanie i formowanie roślin opryski środkami ochrony roślin
szybkie przejście do bambusówBambusy ogrodowe
Copyright © 2007-2015 FARGESIA-zakładanie ogrodów | Warszawa, mazowieckie | mapa serwisu | e-mail: info@fargesia.pl