logo Fargesia-firma ogrodnicza z mazowsza

kompleksowe usługi ogrodnicze

Utrzymanie zieleni we wspólnotach mieszkaniowych

Zapraszamy do stałej współpracy również klientów instytucjonalnych z Warszawy i najbliższych okolic. Przede wszystkim jesteśmy otwarci na wspólnoty mieszkaniowe i firmy, których zarządcom zależy, aby ich najbliższe otoczenie było atrakcyjne i na prawdę zadbane, a nie tylko utrzymane w stopniu przeciętnym.
Nasza oferta utrzymania zieleni skierowana do wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych i firm obejmuje kompleksowę pielęgnację trawników (koszenie, nawożenie, wertykulację, aerację, opryski na chwasty), utrzymanie drzew, krzewów, bylin i kwiatów jednorocznych (przede wszystkim niezbędne cięcia i odchwaszczenie, ale też wykonywanie nowych nasadzeń oraz inne prace według ustaleń).
Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?
Jesteśmy stosunkowo "młodą" firmą; zależy nam na utrzymaniu jakości usług, zadowoleniu klientów i rekomendacji.
Powierzoną nam zieleń utrzymujemy w bardzo dobrej kondycji, a swoje obowiązki wykonujemy starannie i sumiennie.
Z naszej strony gwarantujemy też dobrą komunikację; z właścicielem firmy Fargesia nie tylko rozmawia się o przebiegu prac ogrodniczych, ale jest on bardzo często obecny w terenie i osobiście czuwa nad wdrożeniem wszystkich ustaleń.
Prawdopodobnie nie jesteśmy najtańsi na rynku, jednak biorąc pod uwagę jakość usług, nasza oferta z pewnością może okazać się dla Państwa konkurencyjna. Umówienie się na spotkanie i przygotowanie przez nas oferty nic, poza oczywiście Państwa czasem, nie kosztuje.
Zapraszamy!
zieleń wspólnoty zieleń wspólnoty zieleń wspólnoty
szybkie przejście do bambusówBambusy ogrodowe
Copyright © 2007-2015 FARGESIA-zakładanie ogrodów | Warszawa, mazowieckie | mapa serwisu | e-mail: info@fargesia.pl